Softium B2B

Legalne oprogramowanie taniej z Softium

nasze ceny

Zawsze dostosowane do naszego klienta.

W Softium każda oferta jest jak dobrze skrojony garnitur. Dostosowana pod klienta.

Zapytaj o cennik
współpraca z softium

Co oferujemy?

Softium to bezkonkurencyjna drużyna zawodowców złożona z najwyższej klasy inżynierów IT oraz specjalistów w zakresie licencjonowania gotowych pomóc dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie i Twojego klienta.
W Softium zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najniższą możliwą cenę za pełnoprawny legalny produkt. Bez kompromisów. Zysk naszych klientów to nasz zysk.
W Softium oferujemy naszym klientom dużą elastyczność. Każda transakcja to indywidualne warunki w tym finansowe. Kredyty kupieckie czy podzielona płatność. Wszystko dla Twojej wygody.
W Softium wiemy, że czas to pieniądz dlatego transakcje staramy się finalizować tak szybko jak to możliwe. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi dostawcami by być w każdej chwili gotowymi na Twoje zamówienie.
Nasi eksperci służą pomocą z każdym zagadnieniem dotyczącym m.in. instalowania oprogramowania czy rozwiązywaniem problemów technicznych.
Każda z naszych licencji opatrzona jest gwarancją oraz posiada pełną dokumentację. Okres oraz warunki gwarancji są ustalane indywidualnie dla każdej licencji.
kontakt

Porozmawiajmy

e-mail: b2b@softium.pl

    • Dołącz do grona zadowolonych klientów.

    Kontakt

    +48 788 106 502
    b2b@softium.pl