0,00 

Brak produktów w koszyku.

O nas

Softium:
dystrybutor oprogramowania o partnerskim podejściu

Softium powstało z prostego założenia – kluczem do sukcesu jest obustronna satysfakcja i korzyści, zarówno na linii firma-klient jak i firma-firma. Idea obustronnej korzyści przyświeca nam od pierwszych dni – aby dowiedzieć się więcej o początkach Softium zjedź na dół i zapoznaj się z historią firmy.

V

2016 r.

Idea

W roku 2016 dwójka pasjonatów IT sfrustrowana piractwem programów i ilością nielegalnych kopii oprogramowania na rynku postanawia odnaleźć sposób na dostarczenie dobrego i legalnego oprogramowania w cenach niższych od tych w dużych sieciach sklepów. Rodzi się pomysł z którego ma później powstać BS-Selling.

2018 r.

Początki

Miesiące ciężkiej pracy: poszukiwanie odpowiednich dostawców oprogramowania używanego, konsultacje prawnicze i przeszukiwanie sieci dają pierwsze efekty – możemy sprzedawać używane oprogramowanie. BS-Selling trafia na serwis Ebay – to tam mamy zyskać bazę zadowolonych klientów oraz doświadczenie potrzebne potem.

2021 r.

Pierwsza strona

To właśnie w tym roku powstaje strona pierwsza strona Softium.com – daleko jej jednak do ideału. Niecały rok działania przyniósł dużo owocnych transakcji i zadowolonych klientów jednak niewiele efektów co skłoniło nas do zmiany podejścia.

2022 r.

Orion Digital

W 2022 powstaje spółka Orion Digital sp. z o.o. . W tym roku zawieszamy również działalność pod szyldem BS-Selling by w pełni skupić się na Softium.pl . Resztę historii tworzą tysiące zadowolonych klientów, a także nasz niezawodny zespół.

Dlaczego nasze licencje są tak tanie?

ponieważ pomyślałeś, że jest to za tanie, żeby okazało się prawdziwe. Otóż nie! Wyobraźmy sobie sytuację, biurowiec posiada 1000 komputerów. Taki biurowiec się likwiduje, ale co zrobi z pozostałymi pakietami Office czy Windowsami? Wtedy zjawia się firma OrionDigital, która odkupuje takowe klucze w ilościach hurtowych, przez co może je w 100% LEGALNIE sprzedawać dalej klientom detalicznym wystawiając przy tym fakturę! A takowa licencja nie różni się niczym od zwykłej poza rażąco niższą ceną zakupu.

Czy to legalne?

Oczywiście! Nasze klucze są w pełni legalne i pochodzą jedynie od firm działających zgodnie z prawem na terenie Unii Europejskiej. Licencja refurbished może być ponownie sprzedana, jeśli spełnione zostały odpowiednie warunki poprzez poprzedniego właściciela.

Sprawdź dokument potwierdzający to
stanowisko:

Kupuj legalnie i bezpiecznie od Polskiej firmy:

Wybierz Softium, legalnie działającą polską firmę wystawiającą faktury VAT, z wyłącznie legalnym oprogramowaniem.

Wsparcie techniczne 7 dni w tygodniu.

100% gwarancji legalności zakupionego
oprogramowania

Polska faktura VAT

Po prostu zadzwoń

Jeśli nasza oferta B2B Cię zainteresowała, ale nadal się wahasz, po prostu skontaktuj się z nami.
Nasz dział obsługi chętnie rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości i wytłumaczy cel naszej działalności oraz jej genezę.

Kontakt z Softium