0,00 

Brak produktów w koszyku.

Warunki zwrotów:

Zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta, konsumentowi który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, a umowa dostarczenia treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Art. 38 Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

 p13. o dostarczanie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym, za które konsument jest zobowiązany do zapłaty ceny, jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, i przyjął to do wiadomości, a przedsiębiorca przekazał konsumentowi potwierdzenie, o którym mowa w art. 15 ust. 1 i 2 albo art. 21 ust. 1;.
Klient ma prawo ubiegania się o zwrot jednak nie musi on zostać rozpatrzony, a każdy dokonywany przez sklep softium.pl zwrot jest działaniem dobrowolnym spowodowanym dbałością o Konsumenta.

Kontakt:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Zwrotów i Refundacji, skontaktuj się z nami drogą mailową na adres kontakt@softium.pl